پامرانین

معرفی کامل نژاد پامرانین : بررسی و ویدئو معرفی

Pomeranian

Full introduction of the Pomeranian breed

نگاهی کوتاه به نژاد پامرانین

پامرانین‌ها به عنوان سگ‌هایی دوستانه، زیبا و با شخصیت شناخته می‌شوند. این نژاد معمولاً با کودکان و خانواده‌ها سازگاری بسیار خوبی دارد. با توجه به مراقبت و آموزش مناسب، می‌توانید از دوست وفاداری پامرانین‌تان لذت ببرید.

توضیحات

سگ پامر یک بدن کوچک (حداکثر 3 کیلوگرم) و یک رفتار ریاست گونه سگ های بزرگ را ترکیب کرده است. پوشش دوتایی پرپشت، با لبه های آن در قسمت سینه و شانه ها، تقریباً در دو جین رنگ و الگوها و نشان های مختلفی به چشم می خورد، اما بیشتر آنها به رنگ نارنجی یا قرمز دیده می شوند.

ویدئو پامرانین

ارزیابی پامرانین

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
2/5
رابطه با سگ‌ها
3/5
آبریزش آب دهان
1/5
سطح انرژی
3/5
آموزش پذیری
4/5
سروصدا
5/5
ریزش مو
4/5

اگر بدنبال خرید پامرانین هستید با ما تماس بگیرید

پامرانین

آیا می‌دانید؟

پامرانین عضوی از خانواده سگ های غیر رسمی همانند "گروه اشپیتس" است.
پامرانین خویشاوند سگ های سورتمه در ایسلند و لاپلند می باشد.
طبیعتاً پامرانین نام خود را بواسطه وطنش نگرفته بلکه احتمالاً این نژاد روند مینیاتوری شدن را در آن منطقه طی کرده است.

پامرانین را کامل بشناسید

پامرانین‌ها به عنوان سگ‌هایی دوستانه، زیبا و با شخصیت شناخته می‌شوند. این نژاد معمولاً با کودکان و خانواده‌ها سازگاری بسیار خوبی دارد. با توجه به مراقبت و آموزش مناسب، می‌توانید از دوست وفاداری پامرانین‌تان لذت ببرید.

همه چیز درباره ی سگ نژاد پامرانین: دوست وفادار با شخصیت جذاب

مقدمه

سگ‌ها به عنوان یکی از دوستان وفادار انسان‌ها از زمان‌های دور با ما همراه بوده‌اند. در این مقاله، ما به شما همه چیز درباره‌ی سگ نژاد پامرانین را خواهیم گفت. پامرانین یک نژاد سگ فوق‌العاده جذاب و دارای شخصیتی متفاوت است. ما از تاریخچه‌ی این نژاد آغاز می‌کنیم و به تمام جزئیاتی می‌پردازیم که شما نیاز دارید تا یک پامرانین را به خانه خود بیاورید. برای معرفی نژاد سگ به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.این نژاد یک سگ آپارتمانی محسوب می شود.

پامرانین

تاریخچه پامرانین

پامرانین نژادی از سگ‌های کوچک و زیبا هستند که اصالتاً از کشور فرانسه می‌آیند. این نژاد از ابتدا به عنوان سگ‌های شکاری و محافظتی توسط نبلیون برای شکار کف‌کش‌های کوچک پرورش داده شد.

ویژگی‌های فیزیکی پامرانین

پامرانین‌ها به شکلی بسیار جذاب و زیبا به نظر می‌رسند. آن‌ها دارای جسمی کوچک و فریبنده با گونه‌ای گوشتی و چشمانی درخشان هستند. پوست آن‌ها اکثراً با پشمی نرم و موجدار پوشیده شده است که زیبایی آن‌ها را دوچندان می‌کند.

شخصیت پامرانین

یکی از ویژگی‌های برجسته پامرانین، شخصیت دوستانه و مهربان آن‌هاست. آن‌ها بازی‌پرست و پرانرژی هستند و اغلب با کودکان بسیار خوبی هستند. این سگ‌ها به عنوان دوستان وفادار به مالکانشان شناخته می‌شوند.

تربیت و آموزش پامرانین

پامرانین‌ها با وجود شخصیت مهربانی که دارند، به تربیت و آموزش مناسبی نیاز دارند. آموزش اصطلاحات ابتدایی و انجام تمرین‌های انطباقی برای آن‌ها بسیار مفید است. همچنین، اجتناب از تربیت بی‌انضباطی بسیار مهم است تا پامرانین‌ها به دوستان وفادار و با اختلافات کمینه باقی بمانند.

پامرانین در میان خانواده

پامرانین‌ها علاوه بر دوستی با کودکان، در میان خانواده نیز عالی عمل می‌کنند. آن‌ها به سادگی با اعضای دیگر خانواده هماهنگ می‌شوند و برای شناختن افراد جدید دیگران نیز دلسوزی دارند.

پامرانین و کودکان

یکی از نکات مهم درباره‌ی پامرانین‌ها این است که این سگ‌ها با کودکان بسیار سازگار هستند. آن‌ها معمولاً مهربانی و حساسیت خاصی نسبت به کودکان از خود نشان می‌دهند و بازی با آن‌ها را دوست دارند. این نژاد به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای خانواده‌هایی با کودکان شناخته می‌شود.

مشکلات سلامتی شایع در پامرانین

پامرانین‌ها معمولاً سگ‌هایی سالم و مقاوم هستند، اما باید توجه داشت که برخی مشکلات سلامتی شایع نیز در این نژاد وجود دارد. به عنوان مثال، مشکلات دندانی و مشکلات پوستی ممکن است در این سگ‌ها به وجود آید. برای حفظ سلامت پامرانین‌ها، مراقبت منظم و بازرسی‌های دوره‌ای توسط دامپزشک بسیار مهم است.

تغذیه مناسب برای پامرانین

تغذیه مناسب برای سگ‌های پامرانین نیز اهمیت دارد. آن‌ها به عنوان سگ‌های کوچک نیاز به رژیم غذایی کمیاب و متنوع دارند. می‌توانید با مشاوره دامپزشک مطمئن شوید که رژیم غذایی پامرانین‌تان کاملاً مناسب است.

فعالیت‌های مناسب برای پامرانین

پامرانین‌ها با وجود اندازه‌ی کوچک خود به تفریح و فعالیت نیاز دارند. آن‌ها دوست دارند در فضای باز بازی کنند و قطعات کوچکی از تمرین‌های فیزیکی را انجام دهند. به عنوان مالک، شما می‌توانید این نیازهای تفریحی را برآورده کنید و باعث شادابی و سلامت پامرانین‌تان شوید.

مراقبت از پامرانین

مراقبت از پامرانین‌ها نیازمند توجه و عنایت است. باید به تغذیه، تربیت، و مراقبت‌های پزشکی آن‌ها توجه داشته باشید تا این سگان سالم و خوشحال باقی بمانند.

نتیجه‌گیری

پامرانین‌ها به عنوان سگ‌هایی دوستانه، زیبا و با شخصیت شناخته می‌شوند. این نژاد معمولاً با کودکان و خانواده‌ها سازگاری بسیار خوبی دارد. با توجه به مراقبت و آموزش مناسب، می‌توانید از دوست وفاداری پامرانین‌تان لذت ببرید.

پرسش‌های متداول

آیا پامرانین‌ها مناسب برای خانواده با کودکان هستند؟

چگونه می‌توانم پامرانین‌ را آموزش دهم؟

آیا پامرانین‌ها مشکلات سلامتی خاصی دارند؟

چقدر تغذیه پامرانین‌ها متنوع باید باشد؟

عضویت در کانال تلگرام پت سانی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

تاریخچه پامرانین

سگ پامرانین یک فامیل مینیاتوری از سگهای سورتمه ای قدرتمند  قطب شمال از نوع اشپیتس (Spitz) می باشد. این نژاد اسم خودش را از منطقه ای در شمال شرقی اروپا که هم اکنون جزئی از لهستان و غرب آلمان است، گرفته. صدها سال پیش، اجداد پوم از عموزاده های بسیار بزرگتر و تنومندتر خود دور شدند.

پوم که در برخی کشورها با عنوان تسورگ اشپیتس (Zwergspitz) نیز شناخته می شود، کوچکترین نژاد اشپیتس است. با توجه به ظاهر زیبا و رفتار شاهانه آنها، ممکن است بگویید که پوم ها “برای ملکه مناسب هستند” – و حق با شماست. محبوبیت پوم بیشتر مربوط به ملکه ویکتوریا است که هنگام بازدید از فلورانس ایتالیا مجذوب این نژاد شد. هنگامی که ملکه ی خوشحال بخاطر سگ، با پوم در آغوش به بریتانیا بازگشت، شهرت این نژاد بیمه شد.

ویکتوریا یک پرورش دهنده و نمایش دهنده جدی پومزها شد. در نمایش سگ Crufts در سال 1891، ویکتوریا شش مورد از نژاد پرورش داده شده خود را نمایش داد. یکی از محبوب های وی، ویندزور مارکو (Windsor Marco) مقام اول این نژاد را بدست آورد. ویکتوریا به دلیل کاهش اندازه پوم از حدود 13 کیلوگرم به سطح عروسکی فعلی، دارای اعتبار است. گزارش شده است هنگامیکه ملکه پیر در سال 1901 در حال مرگ بود، پوم مورد علاقه اش، توری (Turi)، در پای تخت شب تا صبح نخوابیده است.

دیگر چهره های تاریخی دارای احساسات لطیف که صاحب پوم هم بوده اند عبارتند از ماری آنتوانت، امیل زولا و ولفگانگ آمادئوس موتزارت.

مطالب پامرانین

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

خرید پامرانین-قیمت پامرانین-پامرانین

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی