سرابی

معرفی کامل نژاد سرابی : بررسی و ویدئو معرفی

Persian mastiff

Full introduction of the Persian mastiff breed

نگاهی کوتاه به نژاد سرابی

وقتی صحبت از سگ‌های بزرگ و عظیم می‌شود، همیشه سگ سرابی اولین نژادی است که در ذهن همه نقش می‌بندد. نژاد سگ سرابی یکی از پرطرفدارترین نژادها برای نگهبانی و تربیت گارد است. سایز بزرگ، فک قوی و چهره با ابهت نژاد سگ سرابی از ویژگی‌های پررنگ این نژاد است.

توضیحات

از مشخصات سگ سرابی می‌توان به سایز بزرگ و قد بلند آن اشاره کرد. معمولا قد پرشین ماستیف حدود 70 الی 90 سانتی متر است. در برخی گونه‌های این نژاد می‌توان قد یک متر را نیز مشاهده کرد. نژاد سگ سرابی جزو سگ‌های نگهبان و گارد محسوب می‌شود و محبوبیت او، بیشتر در همین حوزه خلاصه می‌شود. ماستیف ایرانی حدود 50 الی 90 کیلوگرم وزن دارد که در دسته بندی سگ‌های خیلی بزرگ قرار می‌گیرد. قوی بودن از ویژگی‌های سگ‌های سرابی است. معمولا به همین جهت، ماستیف ایرانی امکان زندگی در هر آب و هوایی را دارا هستند.

ویدئو سرابی

ارزیابی سرابی

عشق به خانواده
4/5
رابطه با کودکان
2/5
رابطه با سگ‌ها
1/5
آبریزش آب دهان
4/5
سطح انرژی
4/5
آموزش پذیری
3/5
سروصدا
5/5
ریزش مو
3/5

اگر بدنبال خرید سرابی هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

سرابی را کامل بشناسید

وقتی صحبت از سگ‌های بزرگ و عظیم می‌شود، همیشه سگ سرابی اولین نژادی است که در ذهن همه نقش می‌بندد. نژاد سگ سرابی یکی از پرطرفدارترین نژادها برای نگهبانی و تربیت گارد است. سایز بزرگ، فک قوی و چهره با ابهت نژاد سگ سرابی از ویژگی‌های پررنگ این نژاد است.

نژاد سگ سرابی یکی از نژادهای قدیمی و محبوب سگ‌ها است که از منطقه‌های مختلفی از جهان، به خصوص از ایران شناخته می‌شود. این نژاد دارای ظاهری خاص و ویژگی‌های منحصر به فردی است که آن را به یکی از موروث‌های با ارزش در جامعه‌ی سگ‌دوستان تبدیل کرده است.

سگ‌های سرابی به عنوان سگ‌هایی با بدن بزرگ و قدرتمند شناخته می‌شوند که از سر و صدای بسیار قوی‌شان برای حفاظت از محیط و خانواده خود استفاده می‌کنند. آنها دارای سر بزرگ، چشمان بزرگ و دم بلندی هستند که به آنها ظاهری منحصر به فرد و خیره‌کننده می‌بخشد.

در مورد رفتار، سگ‌های سرابی به عنوان سگ‌های با شخصیت قوی و محافظ شناخته می‌شوند. آنها معمولاً موقر، محافظت‌کننده و با وفاداری بالا نسبت به خانواده‌شان هستند. این سگ‌ها تمایل دارند که مرزهای خانه و مالکیت خود را محافظت کنند و از افراد دیگری که به خانه آنها وارد می‌شوند، محافظت کنند.

نگهداری صحیح سگ‌های سرابی نیازمند توجه به تمرینات منظم و تغذیه‌ای متعادل است. آنها به دلیل ساختار بدنی خود به تمرینات معتدل نیاز دارند و از غذاهای با کیفیت و متعادل برای حفظ سلامتی و رفاه خود بهره می‌برند.

در نتیجه، سگ سرابی به عنوان یکی از سگ‌های با شخصیت قدرتمند و همراه وفادار برای خانواده‌ها و افراد تنها شناخته می‌شود. آنها از لحاظ ظاهری قدرتمند و از لحاظ رفتاری محافظت‌کننده و مهربان هستند و می‌توانند به شما تجربه‌ی حیوان خانگی فوق‌العاده‌ای را ارائه دهند

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

تاریخچه سرابی

اصالت نژاد سگ سرابی در آذربایجان شرقی و شهرستان سراب است. زادگاه اصلی این نژاد سراب است و همین موضوع موجب شده است تا اسم آن را به ” نژاد سگ سرابی” بشناسیم.
نژاد سگ سرابی از زمان آشوریان در ایران زندگی می‌کرده است و برای چوپانی به همراه گله در کوهستان‌ها زندگی میکرده‌است. شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید، نشانه‌هایی از این نژاد سگ، در کتیبه‌های تخت جمشید وجود دارد که ارزشمندی نژاد سگ سرابی و جنگجو بودن او را نشان می‌دهد. در زمان آشوریان، این نژاد برای شکار مورد استفاده قرار می‌گرفت و یک نگهبان قوی محسوب می‌شد.

مطالب سرابی

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

سرابی – سگ سرابی – خرید سگ سرابی – خرید نژاد سگ سرابی – خرید سرابی – قیمت سرابی – قیمت توله سرابی – قیمت و خرید سرابی نر – قیمت و خرید سرابی ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی