پمبروک ولش کرگی

معرفی کامل نژاد پمبروک ولش کرگی : بررسی و ویدئو معرفی

Pembroke Welsh Corgi

Full introduction of the Pembroke Welsh Corgi breed

نگاهی کوتاه به نژاد پمبروک ولش کرگی

در میان قابل قبولترین سگهای خانگی کوچک، پمبروک ولش کرگی به عنوان یک سگ گله دار کوچک قوی، ورزشکار و سرزنده شناخته می شود که بدون هیچ چشمداشتی، محبت و همراهی خود را نثار شما می کند. آنها یکی از محبوب ترین نژادهای گله دار در جهان هستند.

توضیحات

با قد 25 تا 30 سانتیمتر در ناحیۀ شانه و وزن 13 تا 14 کیلوگرم، یک پمبروک نر در میان دسته های کوچک، یک سگ بزرگ محسوب می شود. پاهای کوتاه اما قدرتمند، رانهای عضلانی و سینه عمیق، او را برای یک کار سخت روزانه مجهز می کند.  آنها می توانند به رنگهای قرمز، سیبل، نخودی و مشکی بلوطی باشند، همچنین ممکن است با علامت های سفید یا بدون آنها باشند. پمبروک، سگی درخشان و حساس است که از بازی با خانواده انسانی خود لذت می برد و به آموزش، پاسخ خوبی می دهد. خانواده هایی که می توانند نیازهای پرومبرک خود را برای فعالیت و همراهی برآورده کنند، هرگز حیوان خانگی دوست داشتنی و وفادارتری از آن نخواهند داشت.

ویدئو پمبروک ولش کرگی

ارزیابی پمبروک ولش کرگی

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
4/5
رابطه با سگ‌ها
4/5
آبریزش آب دهان
2/5
سطح انرژی
4/5
آموزش پذیری
4/5
سروصدا
3/5
ریزش مو
3/5

اگر بدنبال خرید پمبروک ولش کرگی هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

پمبروک در پیشینۀ خود نژادهایی مانند، کیزهاند، اسچیپرکی، پامرانین، ساموید، چاوچاو و الکهاند نروژی و اشپیتز فنلاندی را دارد. همچنین مانند کاردیگن ممکن یا هیچ یک از ویژگی های داشهوند را نداشته باشد یا تنها کمی از ویژگیهای آنها را داشته باشد.
پمبروک ولش کرگی جوانتر از دو نژاد کورگی است و نژادی جدا و متمایز از کاردین است.
پمبروک ولش کرگی در سال 1934 همراه با بریتنی، بولمستیف و لیکلند تریر، توسط AKC به رسمیت شناخته شد.

پمبروک ولش کرگی را کامل بشناسید

در میان قابل قبولترین سگهای خانگی کوچک، پمبروک ولش کرگی به عنوان یک سگ گله دار کوچک قوی، ورزشکار و سرزنده شناخته می شود که بدون هیچ چشمداشتی، محبت و همراهی خود را نثار شما می کند. آنها یکی از محبوب ترین نژادهای گله دار در جهان هستند.

ولش کرگی: تاریخچه و مبدأ

ولش کرگی یکی از نژادهای معروف سگ‌ها است که اصولاً به عنوان یک سگ‌های گرگینه شناخته می‌شود. ولز کرگی‌ها به عنوان یکی از نژادهای با تاریخچه عمیق و تاریخی از زمانهای قدیم شناخته می‌شوند. برای معرفی نژاد سگ به صفحه مربوطه مراجعه نمایید. ولش کرگی یک سگ آپارتمانی محسوب می شود.

ویژگی‌های بارز ولش کرگی

ولش کرگی‌ها دارای ویژگی‌های بارزی هستند که آنها را از دیگر نژادهای سگ متمایز می‌کند. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد:

اندازه متوسط

ولش کرگی‌ها اغلب اندازه متوسطی دارند. این ویژگی از آنها یک سگ مناسب برای زندگی در آپارتمان‌ها یا خانه‌های کوچک می‌سازد.

موهای ضخیم و زیبا

یکی از ویژگی‌های بارز ولش کرگی، موهای ضخیم و زیبای آنهاست. این موها به آنها یک ظاهر جذاب می‌بخشد و نیاز به مراقبت و مدیریت دارند.

طبیعت باز

ولش کرگی‌ها طبیعتاً سگ‌هایی فعال و با انرژی هستند. آنها دوست دارند در فضای باز بازی کنند و فعالیت‌های ورزشی انجام دهند.

تغذیه مناسب برای ولش کرگی

تغذیه صحیح برای ولش کرگی بسیار اهمیت دارد. بهترین روش برای تامین تغذیه مناسب به این نژاد، استفاده از غذاهای با کیفیت و متنوع است. اطمینان حاصل کنید که غذاهایی که به ولش کرگی‌تان می‌دهید، حاوی تمام مواد غذایی مورد نیاز آنها باشد.

حمایت از ما

در این مقاله، نژاد ولش کرگی و ویژگی‌های آن را معرفی کردیم و به تغذیه مناسب برای این نژاد اشاره کردیم. امیدواریم که این اطلاعات به شما در نگهداری و مراقبت از سگ ولش کرگی‌تان کمک کرده باشد.

پرسش‌های متداول

1. آیا سگ نژاد پمبروک ولش کرگی مناسب برای آپارتمان‌ها هستند؟

بله، آنها مناسب آپارتمان‌ها نیز می‌باشند، اما نیاز به فعالیت‌های روزانه دارند.

2. آیا پمبروک ولش کرگی دارای مشکلات بهداشتی خاصی هستند؟

این نژاد دارای مشکلات بهداشتی خاصی نیست، اما نیاز به تمیزکاری موها دارند.

3. آیا آنها با کودکان سازگار هستند؟

بله، سگ نژاد پمبروک ولش کرگی با کودکان بسیار سازگار هستند و می‌توانند یک دوست وفادار برای کودکان باشند.

4. آیا این سگ‌ها مناسب برای افراد مبتدی هستند؟

بله، این سگ‌ها مناسب برای افراد مبتدی نیز هستند اما نیاز به تربیت مناسب دارند.

5. چگونه می‌توانم یک سگ نژاد پمبروک ولش کرگی به خانه‌ام بیاورم؟

شما می‌توانید از طریق مراجعه به مراکز پرورش این نژاد یا از روش‌های آگهی‌گذاری در اینترنت یک سگ نژاد پمبروک ولش کرگی به خانه‌تان بیاورید.

نتیجه‌گیری

سگ نژاد پمبروک ولش کرگی با ویژگی‌های وفاداری، حفاظتگری، و باهوشی خود می‌توانند انتخابی عالی برای خانواده‌ها باشند.

عضویت در کانال تلگرام پت سانی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

تاریخچه پمبروک ولش کرگی

در قرون وسطی، پادشاهان اروپایی، عظمت خود را با کمک ثروت و داراییشان به رخ رعایا و دیدار کنندگان می کشیدند. فرش، منسوجات، و ملیله از موارد مهم در این نمایش مصرف گرایی لجام گسیخته بود.

بهترین بافندگان این دوران، در فلاندر، که اکنون در شمال بلژیک قرار دارد، متمرکز بودند. برای پادشاهان این امری عادی بود که استعدادهای درخشان را به دور خود جمع کنند و بافندگان فلاندی را وادار به مهاجرت به پادشاهی های خود کنند. بنابراین در سال 1107، هنری اول بریتانیایی، جامعه ای از این استادکاران را برای زندگی و کار به جنوب غربی ولز دعوت کرد. بافندگان دعوت هنری را پذیرفتند و تمام آنچه را که برای ایجاد زندگی در میهن جدید خود لازم داشتند، با خود آوردند. این موارد همچنین شامل سگهایی بود که آنها برای گله داری گاوها و گوسفندان خود پرورش داده بودند. این گله داران محکم و پا کوتاه، پایه و اساس نژادی بودند که اکنون آنها را با نام پمبروک ولش (ولزی) کرگی می شناسیم.

پمبروک از اواخر دهه 1800 نژادی کاملاً جدا از پسر عمویش یعنی کاردین ولش کرگی بوده است، اما این دو نژاد اغلب در مراکز قدیمی تولید مثل ولز در پمبروک شایر و کاردین شایر با یکدیگر ترکیب شده اند. امروزه، مهمترین تفاوت بین این نژادها، گوشها (گوش پمبروک، نوک تیز و راست و گوش کاردین، گرد است) و دم آنها است (دم کاردین بسیار بلند تر از پمبروک است).

مشهورترین طرفدار پمبروک در جهان الیزابت دوم است. ملکه، اولین پمبروک خود را به نام “دوکی” در سال 1933 انتخاب کرد و از آن زمان تاکنون حداقل یکی یا بیشتر از این نژاد را در کنار خود داشته است.

مطالب پمبروک ولش کرگی

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

پمبروک ولش کرگی – سگ پمبروک ولش کرگی – خرید سگ پمبروک ولش کرگی – خرید نژاد سگ پمبروک ولش کرگی – خرید پمبروک ولش کرگی – قیمت پمبروک ولش کرگی – قیمت توله پمبروک ولش کرگی – قیمت و خرید پمبروک ولش کرگی نر – قیمت و خرید پمبروک ولش کرگی ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی