گریت دین

معرفی کامل نژاد گریت دین : بررسی و ویدئو معرفی

Great Dane

Full introduction of the Great Dane breed

نگاهی کوتاه به نژاد گریت دین

گریت دین آسانگیر و قدرتمند که “آپولوی سگها” نیز نامیده می شود، سگی است که از بودن در کنار آن کاملا لذت می برید. اما داشتن یک سگ با چنین اندازه، وزن و قدرتی تعهدی است که نباید آن را سبک گرفت. این نژاد واقعاً کبیر (گریت) است، اما با دین می توان کنار آمد.

توضیحات

گریت دین در شانه تا 81 سانتیمتر ارتفاع دارند و بلندتر از سایر سگ های دیگر قرار می گیرند – و هنگامی که روی پاهای عقب خود می ایستند، قدی بلندتر از اکثر افراد دارند. این غول های قدرتمند، با قدمهای آهسته و یکنواخت یک اشراف زاده، تصویری از ظرافت و توازن هستند. پوشش آنها در رنگ ها و الگوهای مختلفی دیده می شود که شاید مشهورترین آن با الگوی وصله ای سیاه و سفید است که به “هارلیکوین” معروف است. علیرغم طبیعت شیرین، دین ها، نگهبانان خانه هوشیاری هستند. فقط دیدن این غول های ملایم معمولاً کافی است تا مزاحمان یکبار دیگر به کار خود فکر کنند. اما کسانی که به اندازه کافی احمق هستند که دوستانه بودن رفتار این نژاد را با نرمی اشتباه می گیرند، با یک دشمن قدرتمند، با شجاعت و روحیۀ واقعی روبرو خواهند شد. دین ها، با بچه ها صبور هستند و با خوشحال کردن افراد به راحتی با آنها دوست می شوند.

ویدئو گریت دین

ارزیابی گریت دین

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
5/5
رابطه با سگ‌ها
5/5
آبریزش آب دهان
4/5
سطح انرژی
5/5
آموزش پذیری
5/5
سروصدا
4/5
ریزش مو
5/5

اگر بدنبال خرید گریت دین هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

هیچ دلیل شناخته شده ای برای ارتباط دادن دین، با منشأ یا توسعه دهندگان گریت دین وجود ندارد. "این نژاد در آلمان بوجود آمده است و این هواداران آلمانی بودند كه دین را به سمت تبدیل شدن به یکی از بهترین گونه ها هدایت كردند.
گریت دین در سال 1887 توسط AKC به رسمیت شناخته شد و سی و چهارمین نژاد آنها محسوب می شود. نام گریت دین ترجمه انگلیسی نام این نژاد به زبان فرانسوی یعنی "grand Danois" است که به معنی "دین بزرگ" است.
گریت دین در سال 1887 توسط AKC به رسمیت شناخته شد و سی و چهارمین نژاد آنها محسوب می شود.

گریت دین را کامل بشناسید

گریت دین آسانگیر و قدرتمند که "آپولوی سگها" نیز نامیده می شود، سگی است که از بودن در کنار آن کاملا لذت می برید. اما داشتن یک سگ با چنین اندازه، وزن و قدرتی تعهدی است که نباید آن را سبک گرفت. این نژاد واقعاً کبیر (گریت) است، اما با دین می توان کنار آمد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

تاریخچه گریت دین

هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که چگونه یا چرا گریت دین به عنوان یک نژاد آلمانی، با دانمارک ارتباط پیدا کرده است (در آلمان آنها به “دویچه سگ” یا “سگ آلمانی” معروف هستند). ما می دانیم که زمانی اشراف آلمانی ها از دین ها برای شکار گرازهای وحشی استفاده می کردند. بعداً، دین ها، به عنوان محافظ خانه و افراد آن، مشهور شدند، کاری که هنوز هم از انجام آن خوشحال می شوند.

مطالب گریت دین

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

گریت دین – سگ گریت دین – خرید سگ گریت دین – خرید نژاد سگ گریت دین – خرید گریت دین – قیمت گریت دین – قیمت توله گریت دین – قیمت و خرید گریت دین نر – قیمت و خرید گریت دین ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی