ژرمن شپرد

معرفی کامل نژاد ژرمن شپرد : بررسی و ویدئو معرفی

German Shepherd

Full introduction of the German Shepherd breed

نگاهی کوتاه به نژاد ژرمن شپرد

در این مقاله به همه چیز درباره سگ نژاد ژرمن شپرد پرداختیم. از تاریخچه‌ی آن تا ویژگی‌های فیزیکی و رفتاری، تربیت و مراقبت، تغذیه و نکات امنیتی، همه مواردی که برای داشتن یک سگ ژرمن شپرد سالم و خوشحال لازم است، را بررسی کردیم.

توضیحات

قامت ژرمن شپردها تا روی شانه ها به 66 سانتیمتر می رسد و در دید بیرونی، تصویری از منحنی های صاف و شکیل را به جای زاویه ارائه می دهند. راه رفتن طبیعی آن ها آزاد و آسان است، اما می توانند آن را به یک یا دو درجه بیشتر تبدیل کنند و به سرعت های بسیار خوبی برسند. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا ژرمن شپردها در رده اول سگان سلطنتی قرار دارند، اما کارشناسان می گویند ویژگی تعیین کننده آنها شخصیتشان است: وفاداری، شجاعت، اعتماد به نفس، توانایی یادگیری دستورات برای بسیاری از کارها و دفاع از عزیزانشان تا پای جان. ژرمن شپردها هم حیوانات اهلی خانگی محسوب می شوند هم نگهبانانی استوار، اما استاندارد این نژاد خاطر نشان می سازد که آن ها اصالت خود را فدای دوستی های فوری و غیرقابل تفکیک نمی کنند.

ویدئو ژرمن شپرد

ارزیابی ژرمن شپرد

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
5/5
رابطه با سگ‌ها
4/5
آبریزش آب دهان
1/5
سطح انرژی
5/5
آموزش پذیری
5/5
سروصدا
4/5
ریزش مو
5/5

اگر بدنبال خرید ژرمن شپرد هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

سگ های جرمن شپرد را عموماً به عنوان سگ های پلیس، سگ های خدماتی، سگ های چابک، حیوانات تطابق پذیر، سگ های فرمانبردار، و نگهبان می شناسند. تمرین پذیری بالا، وفاداری فوق العاده و تعهد به کارشان، آن ها را به انتخابی عالی تبدیل کرده است.
سگ جرمن شپرد، نژاد دهه 60 AKC می باشد و در سال 1908 همزمان با دوبرمن پینچر و تریر وست هایلند وایت معرفی شد.
وجه تمایز سگ جرمن شپرد وفاداری، شجاعت، و همچنین توانایی وفق دادن خود و آموزش پذیری برای خدمات مختلف می باشد؛ ستیزه جو نیست تا به اعتبارش لطمه ای نخورد، ولی اگر لازم باشد جنگجویی جسور و خشن است.

ژرمن شپرد را کامل بشناسید

در این مقاله به همه چیز درباره سگ نژاد ژرمن شپرد پرداختیم. از تاریخچه‌ی آن تا ویژگی‌های فیزیکی و رفتاری، تربیت و مراقبت، تغذیه و نکات امنیتی، همه مواردی که برای داشتن یک سگ ژرمن شپرد سالم و خوشحال لازم است، را بررسی کردیم.

همه چیز درباره ی سگ نژاد ژرمن شپرد

مقدمه

سگ‌ها یکی از بهترین دوستان انسان‌ها هستند و نژاد ژرمن شپرد به عنوان یکی از محبوب‌ترین نژادهای سگ در دنیا شناخته می‌شود. در این مقاله، همه چیز درباره سگ نژاد ژرمن شپرد را بررسی خواهیم کرد. از تاریخچه این نژاد تا ویژگی‌های فیزیکی و رفتاری آن، همه جزئیات مهم را پوشش خواهیم داد. همچنین، نکاتی در مورد تربیت و مراقبت از این سگ‌های فوق‌العاده نیز ارائه خواهیم داد.

ژرمن شپرد

تاریخچه نژاد ژرمن شپرد

نژاد ژرمن شپرد از زمان‌های قدیم در آلمان به وجود آمده است. این سگ‌ها ابتدا برای کمک به گله‌داران در کارهای چرایی و نگهبانی به کار می‌رفتند. با پیشرفت زمان، آنها به عنوان سگ‌های نظامی مورد استفاده قرار گرفتند و در جنگ جهانی اول و دوم به وفور دیده می‌شدند.

ویژگی‌های فیزیکی ژرمن شپرد

اندازه و ظاهر

ژرمن شپرد‌ها دارای اندازه متوسطی هستند و جثه‌ی قوی و متعادلی دارند. آنها دارای پوشش موی ضخیم و نرمی هستند که به آنها یک ظاهر مجلل می‌بخشد. رنگ معمولی موی آنها سیاه و قهوه‌ای است.

شخصیت

این سگ‌ها هوشمند و وفادار هستند. آنها بسیار پرانرژی و بازیگوش هستند و مناسب برای خانواده‌ها و محیط‌های فعال هستند. همچنین، ژرمن شپرد‌ها بسیار محافظت‌کننده نسبت به خانواده‌ی خود هستند و می‌توانند به عنوان سگ‌های نگهبان عالی عمل کنند.

تربیت و مراقبت

تربیت

برای تربیت موفق ژرمن شپرد، تمرکز بر روی اجتیاح و اصطلاحات ابتدایی مانند “نشستن”، “بلند شدن” و “پایین آمدن” بسیار مهم است. این سگ‌ها به خوبی به تمرینات اطاعت واقعی پاسخ می‌دهند.

مراقبت

مراقبت از موی ژرمن شپرد نیاز به مویت و برسی دوره‌ای دارد. همچنین، فعالیت‌های ورزشی منظم برای حفظ سلامت جسمی و ذهنی آنها بسیار مهم است. همچنین به یاد داشته باشید که این سگ‌ها نیاز به تحرک فیزیکی زیادی دارند.

تغذیه

تغذیه صحیح برای سلامتی ژرمن شپرد بسیار اهمیت دارد. غذای خشک با کیفیت بالا و منابع پروتئینی متعادل برای آنها مناسب است. همچنین، از افزودن میوه و سبزیجات به رژیم غذایی آنها نیز می‌توانید بهره ببرید.

نکات امنیتی

در نهایت، باید به نکات امنیتی مرتبط با نگهداری از ژرمن شپرد توجه داشته باشیم. این سگ‌ها نیاز به آموزش مناسب و کنترل اجتماعی دارند. همچنین، باید از واکسیناسیون منظم و مراقبت‌های پزشکی بهره‌برداری کرد.

سوالات متداول

آیا ژرمن شپرد‌ها مناسب برای خانواده‌ها هستند؟

بله، ژرمن شپرد‌ها مناسب برای خانواده‌ها هستند. آنها وفادار و محافظت‌کننده هستند.

آیا ژرمن شپرد‌ها به تربیت آسانی پاسخ می‌دهند؟

بله، این سگ‌ها به تربیت اطاعت واقعی به خوبی پاسخ می‌دهند.

چگونه می‌توانم از موی ژرمن شپرد مراقبت کنم؟

مراقبت دوره‌ای و تمشک‌های منظم به موی آنها نیاز دارد.

ژرمن شپرد‌ها به کدام نوع غذا نیاز دارند؟

غذای خشک با کیفیت بالا و منابع پروتئینی متعادل برای آنها مناسب است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

تاریخچه ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرد(Deutshe Schäferhund) از خانواده سگ های گله دار آلمانی است که تا اواخر قرن نوزدهم از نظر نوع از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت بودند.

در سال های فروپاشی دهه 1800، یک افسر سواره نظام آلمانی بنام كاپیتان ماكس فون اشتفانیتس، پیشرفت ایده آل ژرمن هِردِر (German Herder) را مأموریت خود قرار داد. فون اشتفانیتس و پرورش دهندگان هم فکرش، نژادهای مختلفی را از مناطق شمالی و مرکزی آلمان ترکیب کردند که نتیجه آن اجداد سگ ژرمن شپرد (GSD) امروزی بود.

فون اشتفانیتس نخستین کلوپ جهانی که به ژرمن شپردها اختصاص داده شده بود را تأسیس کرد و 35 سال را صرف تبلیغ و اصلاح این نژاد کرد.

امروزه، ژرمن شپردها به قدری در انجام کارهای بی شمار توانایی دارند که به راحتی می توان فراموش کرد، این نژاد در اصل برای گوسفندان گله ایجاد شده بود. توانایی های مشهور ژرمن شپردها یعنی هوش، چابکی، سرعت، خفا و اقتدار، نه در آکادمی پلیس بلکه در مراتع گوسفند بدست آمده است.

ژرمن شپردها در اوایل دهه 1900 در ایالات متحده عمومیت پیدا کردند، و این به لطف ماجراهای ستارگان سگ سینما یعنی رین تین تین (Rin-Tin_tin) و استرانگ هارت (Strongheart) است. ژرمن شپرد و همچنین داکسهاند (Dachshund) از جمله نژادهای آلمانی هستند که در طول جنگ های جهانی و پس از آن، از احساسات ضد آلمانی رنج می بردند. در دوره جنگ جهانی اول در بریتانیا، این نژاد به عنوان آلزاتی (Alsatian) نامیده می شد. نامی که دوستداران سگ در انگلیس امروزه هم ترجیح می دهند آن را بکار ببرند.

با ظهور مدیریت مدرن دام و کاهش نقش هدایت گله توسط سگ، فون اشتفانیتس هوشیارانه نژاد خود را به عنوان یک کارگر ایده آل K-9 تبلیغ کرد. ژرمن شپرد امروزه به عنوان سگ پلیس و واحدهای نظامی در سراسر جهان ارجحیت دارد.

مطالب ژرمن شپرد

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

خرید ژرمن شپرد-قیمت ژرمن شپرد-ژرمن شپرد

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی