داگو آرژانتینو

معرفی کامل نژاد داگو آرژانتینو : بررسی و ویدئو معرفی

Dogo Argentino

Full introduction of the Dogo Argentino breed

نگاهی کوتاه به نژاد داگو آرژانتینو

توضیحات

داگو آرژانتینوی ایده آل، یک سگ هماهنگ است. داگو، بزرگ، قدرتمند و ورزشکار است. سر قوی او توسط یک گردن ضخیم اما زیبا، نگه داشته می شود که به بدنی متعادل متصل است. بدن داگو، توسط پاهای مستقیم جلویی و پخش انتهایی بدن که بسیار عضلانی و نسبتا زاویه دار است، نگه داشته می شود. داگو، حس قدرت و انرژی انفجاری را ایجاد می کند. این نژاد که برای پیدا کردن، تعقیب و گرفتن شکارهای خطرناک ساخته شده است، باید بینی خوب، ظرفیت ریه بسیار بالا و عضله ای قدرتمند و در عین حال چابک، داشته باشد. ظاهر او نشان دهندۀ یک سگ هوشیار، باهوش و سرسخت است. داگو با پوشش کوتاه و کاملا سفید خود، بلافاصله قابل شناسایی است.

ویدئو داگو آرژانتینو

ارزیابی داگو آرژانتینو

عشق به خانواده
4/5
رابطه با کودکان
2/5
رابطه با سگ‌ها
2/5
آبریزش آب دهان
3/5
سطح انرژی
4/5
آموزش پذیری
2/5
سروصدا
2/5
ریزش مو
1/5

اگر بدنبال خرید داگو آرژانتینو هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

داگو آرژانتینو توسط دکتر آنتونیو نورس مارتینز در دهه 1920 در آرژانتین تولید شد.
داگو آرژانتینو در گروه کاری قرار داده شده است.
داگو آرژانتینو در سال 2020 توسط AKC به رسمیت شناخته شد و صد و نود پنجمین نژاد این موسسه است.

داگو آرژانتینو را کامل بشناسید

تاریخچه داگو آرژانتینو

این نژاد از استان کوردوبا در منطقه مرکزی (مدیترانه ای) جمهوری آرژانتین منشأ گرفته است. خالق آن دکتر آنتونیو نورس مارتینز، یک پزشک (مشهور) و عضو یک خانواده سنتی، بوده است. علاقه او به سگ ها که شاید یک میراث خانوادگی بوده است، باعث شد که او در سال 1928، پایه ها و استانداردهای لازم را برای یک نژاد جدید سگ که او آن را داگو آرژانتینو نامید، فراهم کند. کار او بر اساس روش آمیزش چندین نژاد اصیل با سگ قدیمی جنگنده ای از کوردوبا، سگی بسیار قوی و سرحال، بود. دکتر نورس مارتینز پس از یک مطالعه دقیق و انتخاب ویژگیها در نسل های مختلف، به هدف خود دست یافت و خانواده اول از این نژاد را بدست آورد. در آغاز، این نژاد عموما به عنوان یک سگ جنگنده در نظر گرفته می شد اما علاقه دکتر نورس مارتینز به شکار باعث شد که او این سگ را به یکی از سفرهای معمول شکار خود ببرد، جایی که این نژاد جدید، مهارت های خود را نشان داد و از این رو به یک پای ثابت در تمام سفرهای او تبدیل شد. به این ترتیب، این نژاد به سرعت به یک سگ شکاری برای شکارهای بزرگ تبدیل شد. با گذشت زمان، ظرفیت انطباق پذیری او باعث شد که این سگ، کارکردهای بسیار متنوعی به خود اختصاص دهد. به تدریج ثابت شده است که او یک همراه نجیب و محافظی وفادار و نفوذ ناپذیر برای کسانی است که دوستشان دارد. قدرت، سرسختی، حس بویایی قوی و شجاعت، او را به بهترین سگ در میان سگهایی تبدیل کرده است که برای شکار گرازهای وحشی، پکاریس (گراز آمریکایی)، پوما و سایر حیوانات وحشی موجود در مناطق وسیع و ناهمگون سرزمین آرژانتین، استفاده می شوند. هماهنگی، تعادل و عضلات ورزشی عالی، از ویژگی های ایده آل برای تحمل سفرهای طولانی در هر شرایط آب و هوایی و سپس یک جنگ شدید با طعمۀ تحت تعقیب است. این نژاد، در سال 1973 به واسطۀ اشتیاق فراوان، کار و تلاش دکتر آگوستین نورس مارتینز، برادر و جانشین خالق این نژاد، توسط FCI به عنوان اولین و تنها نژاد آرژانتینی پذیرفته شد.

مطالب داگو آرژانتینو

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

داگو آرژانتینو – سگ داگو آرژانتینو – خرید سگ داگو آرژانتینو – خرید نژاد سگ داگو آرژانتینو – خرید داگو آرژانتینو – قیمت داگو آرژانتینو – قیمت توله داگو آرژانتینو – قیمت و خرید داگو آرژانتینو نر – قیمت و خرید داگو آرژانتینو ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی