باکسر

معرفی کامل نژاد باکسر : بررسی و ویدئو معرفی

Boxer

Full introduction of the Boxer breed

نگاهی کوتاه به نژاد باکسر

یک باکسر خوش ترکیب در شرایط اوج خودش، یک چهره عالی است. یک نر می تواند 63.5 سانتی متر روی پاهای خود بایستد؛ ماده ها کمتر. ماهیچه های آنها زیر یک پوشش کوتاه و محکم قرار دارد

توضیحات

یک باکسر خوش ترکیب در شرایط اوج خودش، یک چهره عالی است. یک نر می تواند 63.5 سانتی متر روی پاهای خود بایستد؛ ماده ها کمتر. ماهیچه های آنها زیر یک پوشش کوتاه و محکم قرار دارد. چشمان قهوه ای تیره و پیشانی چروکیده به چهره حالت هوشیاری و کنجکاوی می دهد. پوشش می تواند حنایی یا براق، با خال هایی سفید باشد. باکسرها مانند ورزشکارانی که نامشان را از آن ها رفته اند (بوکسورها) حرکت می کنند: صاف و ظریف، با یک فشار قدرتمند به جلو. باکسرها خوش بین و بازیگوش هستند. صبر و طبیعت محافظت کنندگی آنها باعث شده که به عنوان یک سگ بزرگ در کنار کودکان به شهرت برسند. آنها مشاغل نگهبانی و سرپرستی خانواده را جدی می گیرند و بدون ترس با تهدیدها روبرو می شوند. اگر باکسرها از زمان تولگی در تعامل با مردم و حیوانات دیگر قرار بگیرند، همیشه خوب رفتار خواهند کرد.

ویدئو باکسر

ارزیابی باکسر

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
4/5
رابطه با سگ‌ها
3/5
آبریزش آب دهان
2/5
سطح انرژی
5/5
آموزش پذیری
4/5
سروصدا
3/5
ریزش مو
4/5

اگر بدنبال خرید باکسر هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

تا پیش از غیر قانونی شدن مبارزات سگ ها و گاوها، باکسر همانند دیگر سگ های هم نوع خودش، برای این منظور مورد استفاده قرار می گرفت.
ملیله دوزی های سرزمین فلمیش (Flemish) از قرون 16 و 17 صحنه هایی از شکار گوزن و گراز را به تصویر کشیده اند که اجداد باکسر در آن ها دیده می شود.
باکسر از ترکیب چندین سگ شناخته شده در سراسر اروپا در طول قرن 16 بوجود آمده و یکی از چندین نسب سگ مبارزه ای در دشت های مرتفع تبت است.

باکسر را کامل بشناسید

یک باکسر خوش ترکیب در شرایط اوج خودش، یک چهره عالی است. یک نر می تواند 63.5 سانتی متر روی پاهای خود بایستد؛ ماده ها کمتر. ماهیچه های آنها زیر یک پوشش کوتاه و محکم قرار دارد

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

تاریخچه باکسر

اجداد باکسر، سگ های جنگی امپراتوری آشور، به 2500 سال قبل از میلاد بر می گردند. اما آنچه که ما امروزه به عنوان یک باکسر می شناسیم را می توان در اواخر دهه 1800 و اوایل قرن 20 در آلمان ردیابی کرد. تصور می شود که این نژاد توسط آلمانی های علاقمند سگ از نژاد بزرگتر و سنگین آلمانی به نام بولن بایسر (Bullenbeisser) که به معنی “گازگیرنده گاو” است، ایجاد شده باشد.

در دوران قرون وسطی، بولن بایسر شکارچی اصلی در مراسم بزرگ شکار در آلمان بود که توسط اشراف زاده ها برای تعقیب، گرفتن و آوردن شکارهای سرسخت مانند خرس، گاومیش و گراز وحشی در املاک بسیار وسیع خود مورد استفاده قرار می گرفت. در اوایل دهه 1800، اوضاع سیاسی در ایالات آلمان در حال تغییر بود. اشراف آلمانی دیگر مورد توجه نبودند. املاک آنها خراب شد و سنت محبوب و سخاوتمندانه شکار گراز به پایان رسید. در سال 1865، بولن بایسر توانا کنار گذاشته شد.

از طریق پیوندی معقول با یک نژاد کوچکتر، نژادی از نوع ماستیف از انگلستان، شکارچی بازی بزرگ منسوخ شده، یک شانس جدید در زندگی به دست آورد. در اواخر دهه 1800، باکسر مدرن – یک سگ براق تر و ظریف تر – مورد توجه قرار گرفت. (نام انگلیسی Boxer به روشی که نژادها مبارزه می کنند یعنی حرکاتی که با پنجه های جلوی خود هنگام بازی یا دفاع از خود نشان می دهند و همانند یک مشت زن حرفه ای است، اشاره می کند.)

در طول سالها، باکسرها کارهای بسیاری انجام داده اند: سگ ورزشی، سگ گله دار، سگ پلیس، سگ جنگ (در هر دو جنگ جهانی)، سگ نگهبان، سگ محافظت و سگ راهنما برای نابینایان. AKC اولین باکسر خود را در سال 1904 به ثبت رساند، اما اوج این نژاد در ایالات متحده از دهه 1950 آغاز شد، هنگامی که یک باکسر برنده وست مینستر (Westminster) به نام بَنگ اِوِی (Bang Away) به یک شهرت ملی مبدل شد. از آن زمان، باکسرها به عنوان یکی از 10 نژاد محبوب در آمریکا شاخته شدند.

مطالب باکسر

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

باکسر – سگ باکسر – خرید سگ باکسر – خرید نژاد سگ باکسر – خرید باکسر – قیمت باکسر – قیمت توله باکسر – قیمت و خرید باکسر نر – قیمت و خرید باکسر ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی