ویدئو معرفی سگ نژاد ژرمن شپرد – German Shepherd – پت سانی

سگ نژاد ژرمن شپرد

یکی از شناخته شده ترین نژادهای امروزی نژاد ژرمن شپرد است. ژرمن شپردها به دلیل توازن چشمگیر قدرت و مهربانیشان مورد محبت افراد قرار می گیرند. این سگ‌ های بزرگ با وزن 50 تا 90 پوند، حضوری غیرقابل انکار دارند. با حالتی هوشیار و در عین حال مهربان که با گوش‌ های برآمده و چشم‌ های تیره و بادامی شکلشان شناسایی می شوند.
موهای زبر بیرونی آن‌ها با لایه زیرین نرم و ضخیم پوشانده شده که این نوع پوشش به ژرمن ها اجازه می دهد تا تقریباً در هر آب و هوایی زندگی کنند. اما تمام این موها به این معنی است که ژرمن شپردها مستعد ریزش مو هستند و باید چندین بار در هفته در طول بهار و پاییز آن ها را برس بکشید تا سگ شما و خانه شما به بهترین شکل حفظ شود.
جدای از مشخصات ظاهری سگ های ژرمن، این نژاد یکی از نژاد های بسیار بسیار باهوش هستند که قدرت تربیت پذیری بسیار بالایی نیز دارند. همچنین جدای از تربیت پذیری بالا، تربیت نژاد ژرمن شپرد نیز آسان است. با خیال راحت می توانید به سگ ژرمن خود اعتماد کنید زیرا که این نژاد از سگ های نگهبان و محافظ است. همچنین این نژاد وفاداری بسیار زیادی به صاحب خود دارد. با بچه ها ارتباط خوبی داشته و می تواند یک گزینه مناسب برای زندگی در کنار خانواده باشد.
لینک مشاهده کامل معرفی نژاد: https://b2n.ir/x55027

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه آنلاین

دسترسی سریع

مجله

تمامی حقوق این سایت متعلق به پت سانی می‌باشد