شیبا اینو

معرفی کامل نژاد شیبا اینو : بررسی و ویدئو معرفی

Shiba Inu

Full introduction of the Shiba Inu breed

نگاهی کوتاه به نژاد شیبا اینو

یک نژاد قدیمی ژاپنی. شیبا اینو یک سگ کوچک اما عضلانی است که زمانی به عنوان شکارچی کار می کرده است. امروزه شیبای باروحیه و خوش اخلاق محبوب ترین سگ همراه در ژاپن است. شیبا در خانه های شهری و یا روستایی سازگار است.

توضیحات

شيباها، 60 سال پيش از ژاپن به آمريكا برده شدند و در غرب رواج يافته و اکنون محبوب ترين نژاد در وطن خود هستند. نشانه های سفید آنها در ترکیب با رنگ هایشان (قرمز، قرمز کنجدی، یا سیاه و برنزه) و چهره هوشیارشان و قدم های نرمشان آن ها را تقریباً شبیه روباه کرده است. آنها سگ هایی محکم و عضلانی با شخصیتی جسور و با اعتماد به نفس هستند.

 

ویدئو شیبا اینو

آدرس ویدیو صحیح وارد نشده است.

ارزیابی شیبا اینو

عشق به خانواده
4/5
رابطه با کودکان
3/5
رابطه با سگ‌ها
4/5
آبریزش آب دهان
1/5
سطح انرژی
4/5
آموزش پذیری
2/5
سروصدا
4/5
ریزش مو
4/5

اگر بدنبال خرید شیبا اینو هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

شیباها به عنوان قدیمی ترین و کوچک ترین سگ های ژاپن شناخته می شوند.
شیبا اینو یکی از 9 نژاد تاریخی ژاپن است.
شیبا اینو 136مین نژاد AKC است.

شیبا اینو را کامل بشناسید

یک نژاد قدیمی ژاپنی. شیبا اینو یک سگ کوچک اما عضلانی است که زمانی به عنوان شکارچی کار می کرده است. امروزه شیبای باروحیه و خوش اخلاق محبوب ترین سگ همراه در ژاپن است. شیبا در خانه های شهری و یا روستایی سازگار است.

تاریخچه شیبا اینو

اولین شیبایی در سال 1954 توسط یک خانواده نظامی به ایالات متحده وارد شد. اما شیبا یک نژاد باستانی است که از حدود 300 سال قبل از میلاد وجود داشته است. نامگذاری این نژاد به دلیل شکارچی بودنش در کوههای ناهموار ژاپن در طول تاریخ می باشد. در زبان ژاپنی “شیبا” به معنای “خاشاک” (به علف های کوهستان و یا به رنگ قرمزگونه سگ اشاره دارد)، و “اینو” به معنای “سگ” است. در پایان جنگ جهانی دوم، شیباها تقریباً در حال انقراض بودند، ولی دور بودن ژاپن از جنگ به آن ها کمک کرد تا جان سالم به در ببرند و امروزه حیوان همراه شماره یک این کشور محسوب می شود. محبوبیت آنها طی 50 سال گذشته در ایالات متحده رو به افزایش است.

مطالب شیبا اینو

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

شیبا اینو – سگ شیبا اینو – خرید سگ شیبا اینو – خرید نژاد سگ شیبا اینو – خرید شیبا اینو – قیمت شیبا اینو – قیمت توله شیبا اینو – قیمت و خرید شیبا اینو نر – قیمت و خرید شیبا اینو ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی