دوبرمن پینچر

معرفی کامل نژاد دوبرمن پینچر : بررسی و ویدئو معرفی

Doberman Pinscher

Full introduction of the Doberman Pinscher breed

نگاهی کوتاه به نژاد دوبرمن پینچر

دوبرمن ها سگهایی با ساختار فشرده و جمع و جور، عضلانی، سریع و قدرتمند هستند و ارتفاع آنها در قسمت شانه بین 60 تا 70 سانتیمتر است. بدن آنها براق است و با موهای درخشانی به رنگ مشکی، آبی، قرمز یا زرد مایل به خاکستری با علائمی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز پوشانده شده است.

توضیحات

دوبرمن ها سگهایی با ساختار فشرده و جمع و جور، عضلانی، سریع و قدرتمند هستند و ارتفاع آنها در قسمت شانه بین 60 تا 70 سانتیمتر است. بدن آنها براق است و با موهای درخشانی به رنگ مشکی، آبی، قرمز یا زرد مایل به خاکستری با علائمی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز پوشانده شده است. این خصوصیات ظریف، همراه با یک سر گوه ای شکل و بااصالت، همچنین طرز راه رفتن راحت و ورزشی آنها، باعث شده است که دوبرمن ها شهرت پادشاهی سگها را به دست بیاورند. یک دوبرمن در شرایط مطلوب و در حین گشت زنی، همه کس، شاید بجز احمق ترین مزاحم ها را دور نگه می دارد.

ویدئو دوبرمن پینچر

ارزیابی دوبرمن پینچر

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
3/5
رابطه با سگ‌ها
1/5
آبریزش آب دهان
4/5
سطح انرژی
3/5
آموزش پذیری
5/5
سروصدا
1/5
ریزش مو
4/5

اگر بدنبال خرید دوبرمن پینچر هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

دوبرمن نام خود را از نام لوئی دوبرمن از آپولدا گرفته است.
دوبرمن در حدود سال 1890 از آپولدا، توئینگن، آلمان سرچشمه گرفته است.
دوبرمن پینچر در سال 1908 توسط AKC پذیرفته شد و پنجاه و نهمین نژاد این باشگاه است.

دوبرمن پینچر را کامل بشناسید

دوبرمن ها سگهایی با ساختار فشرده و جمع و جور، عضلانی، سریع و قدرتمند هستند و ارتفاع آنها در قسمت شانه بین 60 تا 70 سانتیمتر است. بدن آنها براق است و با موهای درخشانی به رنگ مشکی، آبی، قرمز یا زرد مایل به خاکستری با علائمی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز پوشانده شده است.

تاریخچه دوبرمن پینچر

از زمان اختراع پول، در همۀ زمان ها و در همه مکان ها یک چیز قطعی بوده است: وصول کننده مالیات هرگز میهمان خوشایندی نیست. در برخی از مناطق آلمان قرن نوزدهم، این پذیرایی کاملاً خصمانه بود. مأمور مالیات و پرورش دهنده سگ، لوئیس دوبرمن، از شهر آپولدا، از همۀ این ماجرا آگاه بود. او امیدوار بود یک محافظ برجسته اما قابل اعتماد پرورش دهد تا او را در ماموریتهای خود همراهی کند.

حاصل کارهای دوبرمن یک نسخه بزرگتر و کمتر تصفیه شده از پینچر بود که امروز نام او را بر خود دارد (منهای “n”  اضافی که در این مسیر حذف شده است). مورخان از نژادهای بلاک اند تان تریر (جد منچستر تریر)، پینچر آلمانی، روتویلر و سگهای گله با پوشش صاف، به عنوان تشکیل دهندۀ  نژاد جدید دوبرمن نام می برند.

“سگ جمع کننده مالیات” به سرعت به عنوان یک سگ عالی کار شهرت جهانی پیدا کرد. دوبرمن ها در وظایف پلیسی و نظامی  همچنین به عنوان سگ های کمک کننده و سگ های خدماتی برای معلولین، جستجو کننده و نجات دهنده و در مسابقات رقابتی سگ ها، سربلند بیرون آمدند. در طول جنگ جهانی دوم، دوبرمن های نیروهای دریایی ایالات متحده در اقیانوس آرام شهرت بزرگی را برای این نژاد به دست آورند. بیست و پنج عدد از این سگ های وفادار در جنگ گوام جان باختند.

  دوبرمن پینچر با ظاهر ماهیچه ای خوب و قدمهای محکم خود، برندگان مداومی در این میدان هستند. یک سگ به نام استورم (طوفان) دو سال پیاپی در سالهای 1952 و 1953 موفق به کسب بهترین وست مینستر گردید. دوبرمن پینچر در سال 1908 به AKC آمد و از آن زمان به عنوان یکی از محبوب ترین نژادهای کار در آمریکا، بر این حوزه حاکم بوده است.

مطالب دوبرمن پینچر

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

دوبرمن پینچر – سگ دوبرمن پینچر – خرید سگ دوبرمن پینچر – خرید نژاد سگ دوبرمن پینچر – خرید دوبرمن پینچر – قیمت دوبرمن پینچر – قیمت توله دوبرمن پینچر – قیمت و خرید دوبرمن پینچر نر – قیمت و خرید دوبرمن پینچر ماده

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی