کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

معرفی کامل نژاد کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل : بررسی و ویدئو معرفی

Cavalier King Charles Spaniel

Full introduction of the Cavalier King Charles Spaniel breed

نگاهی کوتاه به نژاد کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

توضیحات

زیبایی همه جانبه، لطافت سلطنتی و حتی خلق و خوی این نژاد، کاوالیر را به عنوان یکی از اشراف دنیای سگ ها مطرح می کند. یک اسپانیل عروسکی بلندتر از 33 سانتیمتر نیست، کاوالیر با چهرۀ خود، توجه شما را به خود جلب می کند: ظاهری شیرین، ملایم و جذب کننده که از چشمان گرد و درشت آنها ناشی می شود یک علامت مشخصۀ این نژاد است. مورد دیگر، پوشش ابریشمی و پر رنگ کاوالیر است که می تواند یکی از چهار نوع متمایز را شامل شود. کاوالیرها ممکن است اشرافی باشند، اما آنها با خوشحالی برای یک سرگرمی در حیاط یا تعقیب سنجابها، از اسب بلند سلطنتی خود پایین می آیند. همچنین آنها با کودکان و سگهای دیگر به خوبی کنار می آیند. کاوالیرها می توانند خود را با صاحبان فعال و اعضای خانه سازگار کنند و بسته به سبک زندگی صاحبشان، می توانند ورزشکارانی خوشحال یا سگ های کم تحرک و آرام باشند.

ویدئو کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

ارزیابی کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

عشق به خانواده
5/5
رابطه با کودکان
5/5
رابطه با سگ‌ها
5/5
آبریزش آب دهان
1/5
سطح انرژی
3/5
آموزش پذیری
4/5
سروصدا
2/5
ریزش مو
3/5

اگر بدنبال خرید کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل هستید با ما تماس بگیرید

آیا می‌دانید؟

هنگامی که خانه استوارت سقوط کرد، در ارتباط بودن با سگهای شاه چارلز به مسئولیت سیاسی تبدیل شد (تودورها به سگهای پاگ علاقه داشتند) و نژاد کاوالیر بسیار نادر شد.
کاوالیر در یکی از سریال های محبوب HBO ، به عنوان سگ شارلوت یورک حضور داشت.
کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل یکصد و چهاردهمین نژاد AKC است.

کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل را کامل بشناسید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

تاریخچه کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

اسپانیل عروسکی حداقل از دوران رنسانس با اشراف اروپا همراه بوده است. دو پادشاه انگلیس در قرن هفدهم، پادشاه بیمار چارلز اول و پسرش چارلز دوم، به طور خاص  به گونه های سیاه و قهوه ای مایل به زرد اسپانیل عروسکی علاقه مند بودند که در نهایت به افتخار چارلز دوم نامگذاری شدند. طبق نظر ساموئل پپیس، پژوهشگر دوران رنسانس، به نظر می رسید كه چارلز دوم بیش از آنكه حاكم انگلیس باشد، به فکر پرورش اسپانیل بوده است.

اسپانیل عروسکی تا اوایل قرن نوزدهم مورد علاقۀ خاص بزرگان اشراف انگلیس بود. از جمله خانواده های اشرافی سطح بالا در این دوران، خانواده مارلبرو بود که در کاخ بلنهایم یک نژاد قرمز و سفید را پرورش دادند. در قرنهای بعد، در عصر ویکتوریا، این نژاد با نژادهای عروسکی آسیایی، احتمالاً پاگ و جاپانیز چاین، آمیزش  داده شد و در نهایت به همان چیزی تبدیل شد که امروزه در آمریکا به آن عروسکی انگلیسی (یا در انگلستان، کینگ چارلز اسپانیل) می گویند.

اسپانیل عروسکی جدید دارای جمجمه ای گنبدی شکل و صورت صاف تر از نمونه های زمان چارلز است. طولی نکشید که این گونه غالب شد و گونۀ عروسکی سنتی دوران رنسانس تقریباً منقرض گردید – اما فراموش نشد-.

علاقه مندان به این نژاد در دهه 1920 فکر می کردند که آیا هنوز اسپانیل عروسکی از گونۀ قدیمی که در پرتره های گذشتگان در سالن های باشکوه عمارت های انگلیس جاودانه مانده است، وجود دارد یا خیر؟ یک فرد ثروتمند آمریکایی به نام رازول الدریج یک جایزۀ نقدی برای پرورش دهندگان  بریتانیایی که بتوانند “بلینهایم اسپانیل از نوع دنیای قدیم” را تولید کنند در نظر گرفت. جذابیت جایزه، پرورش دهندگان را به احیای گونۀ قدیمی سوق داد. این سگها، کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل نام گرفتند. (نام کاوالیر اشاره به حزبی سلطنت طلب است که در طول جنگ داخلی که به نفع سر چارلز اول تمام شد، از استوارتز حمایت کرد).

این نژاد به دلیل چهار الگوی رنگی متمایز، که هر کدام در زمان های مختلف، با یک خانوادۀ اصیل خاص همراه بودند، مورد توجه است: بلنهایم (علامت های شاه بلوطی روی زمینۀ سفید)، سه رنگ (علامت های سیاه روی زمینۀ سفید)، سیاه و “قهوهای مایل به زرد” (سیاه و سفید با علائم برنزه)، و قرمز یاقوتی (قرمز پر رنگ).

مطالب کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

مقاله‌ها این نژاد در حال بروزرسانی است

کلمات کلیدی

خرید کاوالیر – قیمت کاوالیر – سگ کاوالیر

سگ آپارتمانی

نژادهای آپارتمانی

سگ گارد

نژادهای گارد

سگ شکاری

نژادهای شکاری

پت شاپ پت سانی مرجعی است برای شناخت بهتر موجوداتی که بسیار برای ما مهم هستند. ما در پت سانی خدمات کاملی برای حیوانات خانگی ارائه می‌دهیم برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پت شاپ پت سانی

ماهم مثل شما دوستشان داریم

© پت سانی

Petsuny Petshop

We Love Them Like You Do

عضویت در شبکه‌های اجتماعی پت سانی